O nás

Vítejte na portále IS Boat, který je jednoduchý, avšak revoluční svého druhu. Na jediném místě je zde inzerována široká nabídka lodí, jachet či plachetnic z celého světa, a to přímo od jejich majitelů.

Propojujeme majitele lodí napřímo s jejich zákazníky. Díky tomu, že se vyhneme několika prostředníkům, tak zákazník za dovolenou ušetří a majitel lodi více vydělá. Vedle toho si klademe za cíl zpřístupnit dovolenou na moři i běžným lidem, kteří o ní do této doby buď vůbec nepřemýšleli, nebo se jim jevila jako nedostupná.

Jak to celé funguje?

Nejsme prostředníci, cestovní agentura ani centrální agent. Jsme online prostředí, kde se může každý majitel lodí, který má potřebná oprávnění pro pronájem, zviditelnit dle svých představ a nabídnout své lodě napřímo zákazníkům.

Díky absenci prostředníků se plavidla nabízí za nejnižší ceny na trhu, a to až o desítky procent. Pokud si jako zájemce vyberete naši platformu pro zprostředkování plavby, získáte nejen bezkonkurenční cenu, kterou určí sám majitel lodi, ale také osobní přístup. Propojíme vás přímo s vlastníkem dané lodi, společně si domluvíte veškeré detaily, a na místě vás tedy nebude čekat žádné nemilé překvapení.

Pokud jste majitelem lodi, ušetříte za rok až desítky procent. Nabízíme vám také náš jednoduchý, avšak propracovaný systém, se kterým můžete spravovat svou flotilu a rezervace lodí. O svých plavidlech tak budete mít naprostý přehled, a i cashflow budete mít ve vlastních rukou.

O zakladateli Lukáši Malém

Zakladatelem portálu IS Boat je podnikatel Lukáš Malý, který je vášnivý jachtař už od dětství a v roce 2016 založil vlastní charterovou společnost Orbita Sailing, která vlastní lodě v Řecku. Jako všechna odvětví cestovního ruchu, i tuto společnost v roce 2020 zasáhla celosvětová pandemie nemoci covid-19. Lukáš musel hledat nové možnosti, jak pomoci jachtařskému odvětví – a právě v tu dobu se zrodila myšlenka portálu IS Boat.

Za roky, které Lukáš Malý strávil pronájmem a správou lodí v Řecku, osobně narazil na spoustu nedostatků, které svět jachtingu skýtá. Proto se svou firmou založil systém, který jim jako jachtařům vyhovoval. Následně vznikla myšlenka systém nabídnout skrze IS Boat i ostatním majitelům, a ulehčit jim tak jejich podnikání.