Jak fungujeme

Online platforma poskytovaná společností IS Boat s.r.o.

Výraz „isboat.com“ odkazuje na IS Boat, společnost s ručením omezeným, která podléhá zákonům České Republiky sídlí na adrese Londýnská 575/48, 120 00, Praha, Česká Republika.

Společnost IS Boat s.r.o. je v plném vlastnictví skupiny společností Orbita Air Group a.s.

Společnost IS Boat s.r.o. vlastní webovou stránku www.isboat.com.

Společnost IS Boat s.r.o. poskytuje prostřednictvím webové stránky www.isboat.com online platformu, kterou mohou používat všichni provozovatelé lodí, jako např. majitele lodí, centrální agenti, charterové společnosti, mohou zde nabízet své produkty a rezervační služby. Návštěvníci stránky si mohou vytvářet nezávazné poptávky přímo u poskytovatelů.

Samotná společnost IS Boat s.r.o. není poskytovatelem služeb nabízených na webové stránce www.isboat.com, a proto nenabízí žádný pronájem.

Pokud si vytvoříte nezávaznou poptávku přes webovou stránku www.isboat.com vstupujete do přímého kontaktu s poskytovatelem služby, kterou si můžete následně rezervovat.

Naše online platforma je poskytována uživatelům zdarma.

Společnost IS Boat s.r.o. neúčtuje zájemci poplatek za vytvoření nezávazné rezervace, storno poplatek ani žádné jiné poplatky související s budoucí rezervací. Společnost IS Boat s.r.o. také nestrhává žádné platby – ty si účtuje přímo poskytovatel.

Poskytovatelé

Poskytovatelé, kteří mají oprávnění k nabízení svých rezervačních služeb a produktů, a jejichž nabídka se zobrazuje na webové stránce www.isboat.com, jsou profesionálové ve smluvním vztahu se společností IS Boat s.r.o.

Součástí tohoto smluvního vztahu je platba poplatku za inzerci a systému dle platného ceníku provozovateli služby společnosti IS Boat s.r.o.

Porušení závazků ze strany poskytovatele vůči společnosti IS Boat s.r.o. může vést ke stažení inzerce z webové stránky.

Úplnost nabídky

Nabídka produktů a služeb, které jsou dostupné a které je možné přes webovou stránku www.isboat.com nezávazně poptat, nemusí být úplná.

IS Boat s.r.o. nezveřejňuje produkty a služby nabízené (ne)profesionály, kteří nejsou ve smluvním vztahu se společností IS Boat s.r.o.

Uvedení poskytovatelé nemusí na webové stránce www.isboat.com nutně nabízet všechny své možnosti pronájmu.

Aktualizace informací

Všechny informace o dostupnosti lodí, které se zobrazují na webové stránce www.isboat.com, jsou uváděny poskytovateli, kteří aktualizují své ceny, dostupnost a možnosti na základě vlastního uvážení prostřednictvím stránek backoffice, ke kterým mají přístup.

Společnost IS Boat s.r.o. se snaží aktualizovat webovou stránku www.isboat.com v reálném čase.

Řazení lodí

Na naší stránce s výsledky vyhledávání jsou pronájmy ve vybrané oblasti nebo zemi seřazena podle výchozího řazení nebo podle personalizovaného nastavení s pomocí filtrů umístěných v horní části stránky s výsledky vyhledávání. Ty můžete použít, pokud chcete vidět pouze výsledky, které těmto filtrům odpovídají.

 • Náš top výběr (výchozí řazení):
  „Náš top výběr“ je výchozí nastavení řazení vytvořené komplexním a neustále se měnícím a vyvíjejícím automatickým systémem. Tento algoritmus bere v úvahu mnoho kritérií včetně oblíbenosti poskytovatele u zákazníků, cen, záznamů týkajících se poskytnutých služeb zákazníkům a určitých rezervačních údajů.
 • Nejlevnější cena:
  Lodě se budou zobrazovat od nejnižší po nejvyšší cenu.
 • Nejvyšší sleva:
  Lodě se budou zobrazovat od nejvyšší po nejnižší slevu.

Ceny a případné další poplatky

Ceny uvedené na webové stránce jsou nastaveny poskytovateli.

 • Pronájem lodě:
  Pokud není uvedeno jinak, jsou ceny zobrazeny za pronájem lodě na celý pobyt. Možné daně a další poplatky se mohou lišit v závislosti na pronájmu lodě, zvoleném typu lodě a počtu hostů. Poznámka: daně se mohou lišit v závislosti na rozhodnutí místních úřadů a daných zemí. Zobrazujeme veškeré vybavení a zařízení nabízené poskytovatelem. V ceně nemusí být zahrnuto použití veškerého vybavení a zařízení. Za použití některého vybavení nebo zařízení a služeb, jako je např. check-in/check-out, úklid, závěsný motor, poslední dotankování lodě může být účtován další poplatek.

Řešení sporů

Mezi poskytovatelem a zájemcem vzniká smluvní vztah. Jakékoliv stížnosti týkající se podmínek pronájmu lodě nebo poskytování služeb musí být proto adresovány přímo poskytovateli.

Pokud není ve veřejnoprávních předpisech stanoveno jinak, každý spor vyplývající z používání našich služeb a obecných podmínek musí být předložen příslušným právním institucím v Praze v České Republice.